KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 8584408
*
nr 858 4408
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), 34x26
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:58:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 07:57:04
1
600 kr
9/11 12:58:35
2
400 kr
10/11 18:46:06
2
600 kr
10/11 18:46:53
2
800 kr
11/11 18:52:15
3
800 kr
11/11 18:53:04
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Roger Risberg
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Läs mer om Roger Risberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: absurdister akvarell akvareller roger risberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tusch vattenfärg
-
7234 Tusch
Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Man med redskap..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:41
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Roger Risberg
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Läs mer om Roger Risberg
nr 858 4408
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), 34x26
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 07:57:04 | 1 | 600 kr |
9/11 12:58:35 | 2 | 400 kr |
10/11 18:46:06 | 2 | 600 kr |
10/11 18:46:53 | 2 | 800 kr |
11/11 18:52:15 | 3 | 800 kr |
11/11 18:53:04 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Roger Risberg
Roger Risberg, svensk mÃ¥lare född i Göteborg 1956, död 2011.Läs mer om Roger Risberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: absurdister akvarell akvareller roger risberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tusch vattenfärg
-
7234 Tusch
Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Man med redskap..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:41 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:31 -
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09